HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Diş Hekimi Muammer ŞİŞİK

02.11.1984 tarihinde Bolvadin AFYONKARAHİSAR doğumludur.. İlköğrenimini Emirdağ inkılap ilkokulunda, orta öğrenimini Bolvadin Anadolu lisesinde tamamladıktan sonra başladığı Uşak Fen Lisesini ilk mezunlarından olarak bitirip İstanbul üniversitesi diş hekimliği fakültesini kazanmıştır.. 2009 Yılında üniversiteden mezun olan doktorumuz İzmir’de askerlik görevini yapmış ve Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde diş hekimi olarak çalışmıştır. Daha sonra buradan ayrılarak Pendik’de özel bir poliklinikte işe başlayan Diş hekimi Muammer ŞİŞİK, daha sonra Pendik’de kurulan Özel 4 Mevsim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin kurucu ortaklarından birisi olarak burada görev yapmaya başlamıştır..

Uzun bir sıla hasreti sonrası artık memleketine faydalı olmak adına buraya dönmeye karar vermiş ve 2017 yılı aralık ayında Özel Hisar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni açarak burada hizmete başlamıştır..

Koyu bir Galatasaray taraftarı olan doktorumuz evli ve iki çocuk babasıdır..

Döne TEKER

1995 yılı Afyonkarahisar ili İscehisar ilçesi doğumludur. 2018 yılında Sivas Cumhuriyet Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.

2019 yılından beri Özel Hisar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaya devam etmektedir.

Esra NAMLI

1981 Afyonkarahisar doğumludur. 2004 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden mezun olduktan sonra, uzun yıllar İstanbul’da hekimlik hizmetinde bulunmuştur. Bir srüe implant ve ortodonti tedavileri gerçekleştirmiştir. Yurt dışı ve yurt içi bir çok eğitime katılan hekim Esra Namlı ileri düzey İngilizce ve Almanca konuşabilmektedir.

Halen Özel Hisar Ağız ve Diş sağlığı polikliniğinde çalışmaktadır.

Ahmet ŞEN

25.01.1996 yılında İhsaniye ilçesi Afyonkarahisar ilinde doğdum. Lise öğrenimini Afyonkarahisar Öğretmen Lisesi’nde gördüm. 2014 yılında başladığım yüksek öğrenim hayatını 2019 yılında İzmir Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olarak tamamladım. Bu zamandan beri aktif olarak diş hekimliği mesleğini icra etmekteyim. 2020 yılından itibaren Hisar Diş Polikliniğinde hekimliklik hayatına devam etmekteyim.

Emre TOPRAKKALE

1994 yılında Afyonkarahisar’da doğdum. Lise eğitimimi Afyonkarahisar Öğretmen Lisesinde tamamladıktan sonra lisans eğitimime 2012’de Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde başlayıp 2017 yılında mezun oldum. Halen Özel Hisar Diş Polikliniğinde çalışmaktayım.

Tuğçe Nur Kaplan ŞEN

1997 yılında İzmir’in Konak ilçesinde doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi İzmir’de tamamladıktan sonra 2017 yılında eğitimime başladığım Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesin’den 2022 yılında mezun oldum. İzmir’in Bayraklı içlesinde özel bir klinikte çalıştım. Şu anda Özel Hisar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaya devam etmekteyim.

Keziban ÖZDEMİR

1998 Afyonkarahisar doğumludur. 2016 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine girmiş 2021 yılında mezun olmuştur. Halen Özel Hisar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaktadır.