HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Diş Hekimi Muammer ŞİŞİK

02.11.1984 tarihinde Bolvadin AFYONKARAHİSAR doğumludur.. İlköğrenimini Emirdağ inkılap ilkokulunda, orta öğrenimini Bolvadin Anadolu lisesinde tamamladıktan sonra başladığı Uşak Fen Lisesini ilk mezunlarından olarak bitirip İstanbul üniversitesi diş hekimliği fakültesini kazanmıştır.. 2009 Yılında üniversiteden mezun olan doktorumuz İzmir’de askerlik görevini yapmış ve Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde diş hekimi olarak çalışmıştır. Daha sonra buradan ayrılarak Pendik’de özel bir poliklinikte işe başlayan Diş hekimi Muammer ŞİŞİK, daha sonra Pendik’de kurulan Özel 4 Mevsim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin kurucu ortaklarından birisi olarak burada görev yapmaya başlamıştır..

Uzun bir sıla hasreti sonrası artık memleketine faydalı olmak adına buraya dönmeye karar vermiş ve 2017 yılı aralık ayında Özel Hisar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni açarak burada hizmete başlamıştır..

Koyu bir Galatasaray taraftarı olan doktorumuz evli ve iki çocuk babasıdır..

Diş Hekimi Kemal GÖKTAŞ

01.01.1994  Afyonkarahisar Emirdağ doğumludur.İlköğrenimi Emirdağ Mithatpaşa ilköğretim okulunda, lise öğrenimini 2012 yılında Giresun Fen Lisesinde tamamlamıştır. 2012 yılında başladığı Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2017 yılında mezun olmuştur. Türk Diş Hekimleri Birliğine Üyedir.

Estetik diş hekimliği ve çocuk diş hekimliği konularında kendisini geliştirmektedir.

Yüzme, futbol ve salon sporlarıyla yakından ilgilidir. Koyu bir Galatasaray taraftarıdır.